#1 2007-09-30 13:52:43

Overs

flyff'er

Zarejestrowany: 2007-09-30
Posty: 20
Punktów :   

Warto Przeczytać

Zasady określone przez GameMasterów Fly For Fun.
Materiał źródłowy do przeczytania tutaj

Vending and Shouting
"Postawienie" sklepu tak aby zasłaniał NPC (Non Playing Character) jest zabronione i jest karane banem. Dodatkowo zabroniony jest spam shouting. Czyli zalewanie kanału ogólnego tą samą / podobną wiadomością.
W przypadku złapania zostaniesz zbanowany na 1 dzień. Drugi raz = 3 dni. Trzeci to 10 dni.

Hacking
Każda próba: hackowania, powodowania crashów serwera, zdobycia haseł innych użytkowników lub używanie zewnętrznego oprogramowania do osiągania korzyści w grze skutkuje perma-banem.

Duping
Duplikowanie lub używanie oprogramowania do duplikowania rzeczy w grze skutkuje perma-banem.

Exploits
Czerpanie korzyści wynikających z błędów w grze skutkuje banem. Tymczasowym lub perma.
np. Mushroom bug - możesz atakować pewne moby stojąc na podwyższeniu w pewnym miejscu a one nie mogą ci oddać.

Shop Bug
Chodzące sklepy są nielegalne i możesz zostać zbanowany. Nie ma info na jak długo więc domyślam się że na od 1 do 3 dni.

Status bug
Świadome korzystanie z efektów negatywnych statystyk (-sta i -int dających nieskończone bufy) jest nielegalne. Nie ma info o długości bana.

Sprzedaż na Ebay
Sprzedaż postaci lub jakiejkolwiek rzeczy z gry na Ebay jest zabroniona i karana jest perma-banem. Nie wiem admini jak odnoszą się do naszych rodzimych aukcji.

False Hack Report
Fałszywe oskarżanie innych graczy o hackowanie skutkuje 3 dniowym banem.

Udawanie GM
Udawanie że jest się GameMasterem lub pracownikiem Gpotato skutkuje perma-banem.

GM Tooling
Odnosi się tylko do anglojęzycznych wypowiedzi.
Udawanie że zna się GM'a i można wpływać na jego decyzje.
Teksty typu "Mój dobry znajomy GameMaster za chwilę cię zbanuje!" spowodują twoje perma-zbanowanie.

Prześladowanie - Harassment
a. jeżeli specjalnie prześladujesz gracza, np. KS'ujesz jego moby, on zmienia serwer a ty idziesz za nim i znowu ks'ujesz i on nie może się od Ciebie uwolnić możesz zostać ukarany banem.
b. jeżeli obrażasz innego gracza (po angielsku) możesz zostać ukarany milczeniem (mute) na kilka dni lub banem.
c. ćwiczenie skilli (AFK skill spam) na mobach niezbędnych do wykonania questu również podlega wymienionym karom z tej kategorii.

KS czyli Kill Stealing
Nie ma znaczenia jakie opinie usłyszysz w grze. KS nie był, nie jest, nie będzie uważany za przestępstwo. Dla GM'ów nie ma czegoś takiego jak KS. Jeżeli ktoś mówi inaczej - kłamie.

i na koniec moje ulubione
AFK Skill Spamming
NIE JEST ZABRONIONY.
Polega na postawieniu postaci w bezpiecznym miejscu, obciążeniu klawisza funkcyjnego do którego przypisaliśmy jakiegoś skila, po czym zostawieniu postaci samej sobie na kilka godzin.

Offline

 

#2 2009-02-25 16:40:42

Dawidek

super_hiper_extra-fly ff'er

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 35
Punktów :   

Re: Warto Przeczytać

dzieki ale to sa czary czy co??
GG:8668028
E-mail:dkissam@wp.pl


Pomogłem?? Dałem?? Daj Reputa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora